Tel. 774 359 666

Taneční divadlo

Honzy Pokusila

Představení

Řada pohybově hudebních představení pro nejmenší

Představení jsou určena dětem předškolního a mladšího školního věku, jejich učitelům, rodičům i prarodičům. V tanečních pohádkách jsou využívány loutky, jednoduché rekvizity, mluvené slovo a autorská hudba. Interaktivně zapojují diváky do děje, rozvíjí hudební cítění a smysl pro rytmus, podporují fantazii a tvůrčí představivost, seznamují děti se současným pohybovým a tanečním uměním.

O překrásné Vasilise

atop1

 

Představení inspirované klasickou ruskou pohádkou o odvážné Vasilise, která je nucena jít do služby k Babě Jaze, aby získala zpět oheň pro svou rodinu. Taneční pohádka pro děti již od 4 let. Trvání 50 min. (včetně krátké pohybové dílny pro děti).

Příběhy pana Brambory

IMG_1493

Taneční pohádka o každém z nás, kteří po něčem toužíme, ale nemáme odvahu to zkusit. Pan Brambora touží tančit tak krásně jako volavka. Hledá mezi různými tanečními styly ten nejkrásnější. Který tanec to je? A naučí se pan Brambora vůbec tančit? Taneční pohádka pro děti již od 3 let. Trvání 35 min. (+ 10minut pohybová dílna po předchozí domluvě).   

Hanako

Image00008
Buy Cheap lexapro Online Without Prescription

Inspirace japonským příběhem o malé vesničce na břehu oceánu a ještě menší dívence na břehu života. Hanako se učí plavat sama v sobě. Vydává se do tajemných hlubin, aby našla nejkrásnějšího draka na světě, který se díky ní vznese až k vysokému nebi. Taneční pohádka pro děti již od 4 let. Trvání 40 min. (+ 10minut pohybová dílna po předchozí domluvě). 

 

Technické požadavky:

Pro divadla a  festivaly: cena 5000,-

Pro školy a školky: cena:  50Kč za osobu (minimálně 2.500,- za představení) a jinak dle dohody s vedením TDHP. Nutné minimum: prostory cca 4 x 4 m, elektrická zásuvka  220V

Tančí: Barbora Machová Křováčková, Veronika Dlouhá

Choreografie: Honza Pokusil,

Hudba: Dušan Hřebíček, Lukáš Pelc, Jitka Jägrová

Režie: Eva Kratochvílová, Barbora  Machová Křováčková, Miroslav Zavičár

Kostýmy a rekvizity:  Radka Janů,Tereza Dvořáková

 

Další informace a objednávky na emailu: krovackova.barbora@post.cz nebo na telefoním čísle: 774 051 808

 

Galerie